Köpek Kulubesi modelleri farklı boyut ve model seçenekleriyle her boyuttaki bahçe için ideal bir alan sağlar. Kulübe modelleri hem evlerle son derece uyumludur hem de köpeklerin içinde rahatça hareket edebilecekleri bir yaşam alanı sağlar. Bahçe tipi kulübe modelleri birbirinden farklı seçenekleriyle her metrekaredeki bahçe için mükemmel bir uyum sağlar.

Farklı en ve boy ölçülerinde olan kulübe modelleri, köpeklerin içinde rahatça barınabilecekleri ve konforlu bir şekilde dinlenebilecekleri alanların oluşturulmasını sağlar. Kulübeler, köpeklerin konforlu ve kaliteli zaman geçirmesi için özel olarak tasarlanır. Kulübelerde sanki bir insan kalacakmış gibi her şey düşünülür. Örneğin; kapısı kilitlenebilen kapılı modellerde köpeklerin boyutuna uygun yükseklikte konumlandırılan pencereler vardır.

Bu pencereler hem havanın hem de gün ışığının içeri girmesini sağlayarak köpeklerin korkmadan ve nefessiz kalmadan konaklamasını sağlar. Ahşap Köpek Kulubesi modellerinin zemin bölümünde köpek yatağı veya minderi konulabilen alanlar da mevcuttur. Bu alanlara eklenen minderler, köpeğin kulübeden dışarı çıkmasını engellemez. Kulübenin giriş yükseklikleri, minder eklentisi göz önüne alınarak boyutlandırılır.

Kulübe üretimi ve satışını yapan firma, aynı zamanda Ahşap Çocuk Oyun Evi üretiminde de bulunarak bu doğallıktan miniklerin de yararlanmasını sağlar. Böylece çocuklar da doğal ahşabın sanata dönüştüğü oyun alanlarında oyun oynayabilirler.

Tüm Bahçe Zeminlerine Uygun Modeller

Kulübe modelleri her türlü bahçe zeminine uygun olarak üretilir. Verandalı ve güneşlikli modeller, çok yağış alan bölgelerde bulunan köpeklerin bile doğa olaylarından etkilenmemesini sağlar. Zemine direkt olarak yerleştirilebilen modeller arasında ardiye dolabı bulunan seçenekler de mevcuttur. Bu sayede köpeğinizin eşyalarını evinizin içine hiç sokmadan depolama fırsatına sahip olursunuz. İnsanların içine rahatça girebileceği kapısı bulunan geniş modeller ise kulübenin içine rahatça girerek çok kolay bir şekilde temizlik yapılmasına olanak tanır.

Gezinti alanı bulunan kulübeler, köpeklerin belirlediğiniz sınırlar içinde kalarak nefes almasını ve yürüyüş yapmasına olanak tanır. Köpek Kulubesi seçenekleri arasında bulunan tüm modeller bahçe için uygundur. Birinci sınıf çam ağacından üretilen ahşap modeller yağmur, kar, don, güneş ışığı gibi tüm çevresel koşullardan tam anlamıyla korunurlar. Kulübelerin çevresi dış cepheye uygun koruyu boya ile boyanır.

Çatı sistemi kulübenin dört mevsim boyunca korunmasını sağlar. İstediğiniz renkte tercih edebileceğiniz çatılarda OSB levhalar ve shingele sistemi kullanılır. Marina kontra uygulaması ile dilediğiniz renkte tercih edebileceğiniz modelleri köpeğiniz de çok sevecek. İnsanlara oranla kısıtlı ömürleri olan ve her daim sevecen tavırlarıyla kalpleri fetheden köpekleriniz için bir iyilik yapmak istiyorsanız ahşap kulübeleri tercih edebilirsiniz.

Köpek Kulübelerinde Nakliye ve Montaj

Üretici firma tarafından ücretsiz olarak montajı yapılan kulübelerin nakliyesi İstanbul için ücretsizdir. İstanbul dışındaki gönderimlerde nakliye ücreti alıcıya ait oluyor. Ürünler demonte olarak iletiliyor ve alanında uzman saha ekipleri tarafından kuruluyor. Milimetrik ayrıntılara kadar önem veren zanaatkarların ellerinden çıkan kulübeler, köpekleriniz için en doğru seçenek olacak. Yükseklik, en ve genişlik olarak her ırktan köpek için özel olarak üretilen modelleri kendi isteğinize göre farklı ölçülerde ürettirebilirsiniz.

Böylece hem köpeğinizin boyutlarına en uygun seçeneğe sahip olmuş olur hem de bahçenizin büyüklüğüne uyum sağlayan bir kulübe elde edersiniz. Ahşap ayaklarla zemin bölümü yükseltilen kulübelerin ana zemini de ahşaptan yapılır. Yalıtımsız olarak fiyatlandırılan ürünlere ekstra olarak yalıtım malzemesi ekletmeniz de mümkündür. Ahşap Köpek Kulubesi almak isteyenlerin satın almadan önce mutlaka ziyaret etmesi gereken web sitesinde sadece köpek kulübeleri bulunmuyor.

Ahşap Denince Akla Gelen Her Şey

Türkiye’nin dört bir köşesine kalitesini ulaştıran üretim firmasında köpek kulübelerinin yanı sıra oyun parkları, kamelyalar, kütük evler, çitler, piknik masası modelleri, Ahşap Çocuk Oyun Evi seçenekleri ve çok daha fazlası bulunuyor. Ahşabın benzersiz otantikliğine sahip olmak isteyenler gerçek çam ağacından üretilen modeller arasından tercihte bulunabilir.

Ürünler hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler çağrı merkezi veya Whatsapp iletişim merkezi aracılığı ile günün her saatinde müşteri temsilcileri ile iletişim kurabilir. Kalite denince akla ilk gelen markalardan olan üretim firması ile satın alınan her bir ahşap ürün on yıllar boyunca, herhangi bir deformeye maruz kalmadan kullanılabilir.

Birbirinden özel modellere sahip olmak isteyenler tüm ürünleri internet üzerinden gerçek fotoğraflarıyla birlikte inceleyebilir. Sadece bahçeniz için değil, sokak hayvanları, veteriner klinikleri, köpek otelleri ve çok daha fazla alan için satın alabileceğiniz kulübeler, dünyanın en masum ve en sadık canlılarından olan köpekler için mükemmel bir seçenek olacaktır. Siz de köpeğinizin gözlerindeki çocukça gülümsemeyi görmek istiyorsanız bahçenizi kulübelerle zenginleştirebilirsiniz.